Home 1e Elftal WEDSTRIJDVERSLAG: Zware nederlaag voor SV Hulsberg 1

WEDSTRIJDVERSLAG: Zware nederlaag voor SV Hulsberg 1

719
0

Zondag jl. stond de uitwedstrijd tegen RKVVL Polaris op het programma. Verleden seizoen betekende het bezoek aan de Maastrichtse club de ommekeer. Na een dramatische seizoensstart werd er toen gewonnen en de basis gelegd voor een ijzersterke tweede seizoenshelft. Dit seizoen staat Hulsberg er heel anders voor en start de ploeg de wedstrijd als de nr twee op de ranglijst.

SV Hulsberg weet deze status vandaag echter niet waar te maken. Zonder de aanvallers Dion Branje en Timo Valentijn maar wel weer met Koen Bronzwaer op de bank staat het na 25 minuten spelen al 4-0 en is de wedstrijd gespeeld. Er wordt teveel ruimte weggegeven en de thuisploeg is uiterst effectief.

Na rust loopt RKVVL eerst nog uit naar 5-0 alvorens Ray Kremer de eer voor Hulsberg redt. Eindstand 5-1 dus, een flinke oorwassing.

Lang treuren heeft echter geen enkele zin. Zaterdag avond staat de derby tegen VV Schimmert alweer op het programma.
De ideale wedstrijd voor revanche. Voorafgaand aan deze wedstrijd zullen de sterren van weleer, de veteranen teams van beide clubs de degens kruisen. Een prachtig affiche dus deze middag/avond.