Home Jeugd JEUGD OVERZICHT: JO11-1 in finale districtbeker, JO11-2 kampioen!

JEUGD OVERZICHT: JO11-1 in finale districtbeker, JO11-2 kampioen!

1538
0

SV Hulsberg JO19-1 – Weltania JO19-1: 2-5

Geen verslag.

GSV’28 JO17-1 – SV Hulsberg JO17-1: 6-1

Geen verslag.

SV Hulsberg JO15-1 – Groene Ster JO15-2: niet uitgespeeld bij 2-0 stand

ST Armada/Obbicht JO15-1 – SV Hulsberg JO15-1: 0-5

Afgelopen week een tweetal wedstrijden voor onze JO15-1.

Donderdag kwam de virtuele koploper Groene Ster op bezoek. De druk was groot, de massaal aanwezige supporters klaar voor een titanestrijd en de Hulsbergse matadores tot aan de tanden toe gemotiveerd. Na het beginsignaal van de debuterende scheidsrechter vlogen de Hulsbergse mannen er vol in. Zij geloofden nog steeds in hun titelaspiraties en waren voornemens hun huid duur te verkopen. Groene Ster wist zich geen raad met dit fanatisme en gsteund door de scheids, die een mannelijke partij voetbal toeliet kwam Hulsberg steeds meer in de wedstrijd. Na een tiental minuten een vrije trap vanaf de rand van de zestien. Julian’s boogbal verdween boven de grabbelende handen van de Groene Ster goalie in het doel en de voorsprong was een feit. Vanaf dit moment voerde aan de kant van de tegenstander het mekkeren en mopperen op alle hoogtij. In plaats van proberen tegengas te geven liet onze tegenstander( onder aanvoering van beide leiders) zich verleiden tot het continu ageren op iedere scheidsrechtelijke beslissing. Gelukkig lieten onze mannen zich hier niet van de wijs doorbrengen. Integendeel zij blijven pressie op de bal houden, knokken voor iedere meter EN met uitstekend combinatie spel het vijandelijke doel bestoken. Een grotere voorsprong kon niet uitblijven en uit een uitstekende corner van Nick was het wederom Julian die, hoog boven iedereen uittorend de 2-0 in de touwen kopte. Jordy’s onze doelman werd niet al te veel op de proef gesteld en als dat al het geval was was hij heer en meester in zijn strafschopgebied.

Na een nodige adempauze werd de tweede helft op de zelfde manier opgepakt als de eerste. Groene Ster werd ver van het doel gehouden en duels werden gewonnen. Een vrije trap vanaf een meter of twintig werd door Jordy schitterende uit zijn doel geranseld en een tweetal keren dat de Groene Ster voorwaartsen onze verdediging ( onder leiding van een fantastische Menno) wisten te omzeilen kwam onze blonde duivel zijn doel uitgestormd om adequaat in te grijpen. De wedstrijd was spannend, het tempo hoog en het eind kwam gestaag in zicht. tot een minuut of zeven voor het einde er op de Hulsbergse helft een mannelijke duel plaatsvond. De scheids vond dat beide spelers fysiek tot op het randje gingen en liet doorspelen, dit tot ongenoegen van de betreffende Groene Ster speler, die overigens de hele wedstrijd meer energie stak in denigrerende opmerking richting de leiding te maken, dan zijn, overigens meer dan gemiddelde, voetbalkwaliteiten ten toon te spreiden. Hij draaide zich om en schopte zijn Hulsbergse opponent van achteren omver. Voor de scheids geen andere keuze dan hem te verzoeken een tijdstraf van 10 minuten te incasseren. Dit werd door de Groene Ster leiding niet geaccepteerd en zij sommeerden hun team richting kleedlokaal, de Hulsbergse spelers, leiding en aanhang verbijsterend achterlatend. De scheids kon niets anders dan het eindsignaal te blazen.

Een vervelden einde van een ontzettend leuke pot voetbal.

Chapeau voor onze Geelhemden, voor hun inzet, passie en de manier waarop ze zich niet hebben laten intimideren.
Man of the match; Julian niet alleen voor zijn doelpunten maar zeker voor zijn manier van spelen.
Afgelopen zaterdag de voorlaatste wedstrijd uit nar het laag geklasseerde Armada/Obbicht. Vooraf na enkel rekenwerk geleerd dat een kampioenschap er nog steeds inzit. Echter diende dan het doelsaldo positief met een stuk of 12 doelpunten verbeterd te worden. Op zich zou dat geen onmogelijke opgave moge zijn tegen deze tegenstander. Niets bleek minder waar, of het nu lag aan het warmere weer, spelen op gras, de wedstrijd van donderdag nog in de benen of het missen van de echte wil, we zullen het wellicht nooit weten. Slap spel, geen snelheid en totaal gebrek aan scherpte resulteerde in een 2-0 voorsprong bij de rust door twee doelpunten van Sem. Dat Julian na de rust nog drie keer het net wist te vinden is positief voor de statistieken, neemt niet weg dat deze tegenstander met minimaal dubbele cijfers verslagen had moeten worden. Met nog een thuiswedstrijd voor de boeg blijven we nog in de race en zal deze spannende competitie pas op de laatste speeldag beslist gaan worden in Hulsberg tegen het lastige HBC’09. Supporters allen welkom.
man of the match: Tim Ackermans die als enige zijn “normale nivo” wist te behalen.
[Aldus John Wolfs]

SV Hulsberg JO13-1 – DVO JO13-2: 5-2

SVH komt deze middag niet goed uit de startblokken. De wedstrijd golft op en neer zonder dat een team de overhand heeft. DVO combineert beter, maar SVH is gevaarlijker bij de uitbraken. In de 11e minuut scoort Owen de 1-0. DVO blijft gevaarlijk, maar tegen de verhouding in scoort Cain vanaf 30 meter uit een vrije trap de 2-0. Tevreden over de tussenstand, maar ontevreden over het spel en de inzet zoeken we de kleedkamers op. DVO gelooft in haar kansen en zet direct na de aftrap druk. Het heeft resultaat. SVH lukt het niet om onder de druk uit te komen en in de 2e minuut na de rust valt de verdiende 2-1. DVO zet weer aan, maar Stijn herovert de bal en geeft vanaf eigen helft een pass naar Owen, die daarna knap afrond: 3-1. Halverwege de helft scoort DVO de 3-2, maar SVH geeft nu geen krimp meer. Dani (voorzet Owen) en Owen (voorbereidend werk van Teun) breiden de voorsprong uit naar 5-2. Met deze eindstand tegen de knap voetballende tegenstander mogen we zeer tevreden zijn. Omdat    de nr 2 Bekkerveld vandaag dure punten verspeelde, ligt het kampioenschap voor het grijpen. Maar dan zal er in de laatste wedstrijd wel uit een ander vaatje moeten worden getapt. [Aldus Ard Thijssen]

Beker: SV Hulsberg JO11-1 – Limbricht JO11-1: 6-1

In de competitie gaat het niet zo heel lekker maar in de beker loopt het op rolletjes. Limbricht was zaterdag de te kloppen tegenstander. Zij waren kampioen in hun eerste klasse. Te vergeven is een finale plaats voor de beker! Het begin is aftasten van beide ploegen. Sv hulsberg is meer in balbezit maar kan het niet omzetten in doelpunten. Limbricht krijgt de beste kansen maar jordy keept een geweldige eerste helft en het is aan hem te danken dat we met een brilstand gaan rusten. Na rust is het een ander beeld, svh drukt limbricht naar achteren en het is Timo die de ban breekt. Een scrimmage voor het doel zorgt ervoor dat de bal voor Timo z’n voeten valt en hij knalt op karakter de 1-0 binnen. Limbricht knak en snel loopt svh uit naar een 4-0 voorsprong via Stijn 2 keer en nogmaals Timo. Even dacht limbricht nog wat terug te kunnen doen door de 4-1 binnen te tikken. Maar svh gooit het slot op de deur het is Yves die ook nog 2 keer het net weer te raken. De finale is bereikt! Het was een leuke wedstrijd met 2 teams wat toch aan elkaar gewaagd waren al mocht dit uit de einduitslag niet zo lijken. De finale zal plaats vinden op het complex van Dvo te Sittard. Het word een derby finale tussen vv walram en sv hulsberg . Jo11-1 Aanvang 11:30.⁠⁠⁠⁠
[Aldus Roland Leunissen]

SV Hulsberg JO11-2 – Caesar JO11-3: 1-0

een spannende wedstrijd waarbij al meteen hard gespeeld wordt. De eerste vrije trap tegen. En dan nogmaals vrije trap tegen. De druk en spanning is hoog voor Hulsberg. Er is een prima verdedigd door Jules en voorkomt veel goeie kansen voor Caesar. Ook de andere verdedigers Victor en Max, Tijn moeten blijven opletten en zorgen dat de bal niet voorbij Kelsey gaat. Er daar krijgt Rick een vrije trap die Tiemen neemt. De eerste treffer blijft nog uit. De ranja hebben we op, dus kan er weer gevoetbald worden. De bal komt voor de keeper maar gaat helaas 2 x achter elkaar langs het net. De wind? En daar is de bal genomen door eigen spelers na een corner. 1-0 Alweer een aanval van onze Elise maar niet te vergeten Youp, Solange, Jesse, Emma wat ook super samen spelen. Er worden veel ballen naar de zijlijn gespeeld. En steeds opnieuw ingooien. Dat maakt het spel er niet mooier op. Hulsberg moet blijven opletten. En het blijft spannend tot de laatste minuut. Maar wat zijn ze blij met de uitslag. Onze kids blijven nummer 1 en dat mag gevierd worden! Jippie.
[Aldus Guido Steinbusch]

jo11-2kampioen4jo11-2kampioen3jo11-2kampioen2jo11-2kampioen

SV Hulsberg JO11-3 – BMR/SNC JO11-2: 11-0 (10-5-2017)

Op een mooie woensdagavond stond voor de mannen van de plaatselijke JO11-3 een inhaalwedstrijd tegen BMR/SNC op het programma. Deze wedstrijd moest eerder in het lopende seizoen worden afgelast wegens te veel vakantiegangers. Na een kleine twee weken vakantie hebben we reeds de draad weer opgepakt. Tussendoor volgde nog wel een zure uitschakeling in de beker, waarbij onze jongens wel tot het laatst gestreden hebben. Deze late zeperd leverde dan ook een enorme teleurstelling op, maar gelukkig kunnen we nog alle pijlen richten op de competitie. Vorige week werd er, na een heel moeizaam begin, alsnog ruim gewonnen uit bij Heer. De draad lijkt dus goed opgepakt door onze spelers. Zo scherp en plezierig als mogelijk blijven trainen en wedstrijd per wedstrijd bekijken is het devies van de trainers. Zo werd dus ook toegeleefd naar BMR/SNC, een ploeg waar de huidige koploper en grootste concurrent nog redelijk wat moeite mee leek te hebben (4-2 winst). Aangezien we niet bij die wedstrijd aanwezig zijn geweest, mogen we daar niet te veel aandacht aan besteden. BMR/SNC leek een warming-up niet echt nodig te vinden en ze kwamen vrij laat binnen druppelen. Dit hebben we dan ook aangegeven bij onze jongens. Laat ze direct zien dat wij wel voorbereid en gefocust zijn. Laat direct zien dat wij goed kunnen voetballen en hier het spel willen gaan maken. Met een vrijwel complete selectie begonnen we aan de wedstrijd. Verheugend met het feit dat Guido de Boer zich heeft aangeboden als gelegenheidsscheidsrechter. Onze jongens stonden, in tegenstelling tot afgelopen zaterdag, vanaf het begin af aan goed. Iedereen begon geconcentreert, degelijk, fel, initiatiefrijk en met plezier aan de wedstrijd. Door onze solide verdediging en klasse voorin liepen wij al heel snel uit naar een comfortabele 4-0 voorsprong. Enkele wisselspelers riepen al bij 2-0: ”we hebben gewonnen”. Dat is een doodzonde, wat wij natuurlijk even hebben gecorrigeerd. In de hele ploeg was de drang naar erop en erover voelbaar. Zo geschiede ook, we gingen rusten met een 8-0 voorsprong. Met dank aan het sterke collectief en de met vlagen prachtige aanvallen. Noemenswaardig is het collegiale afspelen van Jesse en dus de eerste competitietreffer van de zomeraanwinst Stan Geenen. Typerend is het daarop volgend luid gejuich van alle supporters EN medespelers. De twee voorgaande zinnen zeggen alles over dit team en de weg die dit team is ingeslagen, hopende op een hele mooie eindbestemming. Na de rust speelde BMR/SNC, na onderling overleg, met een man meer. Een goede opwarming voor aanstaande zaterdag, wanneer wij uit naar onze mede titelkandidaat Scharn moeten. Iedereen bleef fel en gefocust spelen, wat nog resulteerde in 3 doelpunten, maar belangrijker nog, geen tegendoelpunten meer. Al met al een prima prestatie, alsof het een tussendoortje was. Dat is natuurlijk geen enkele wedstrijd, maar nu op naar het volgende ”tussendoortje”, Scharn uit. We hebben goede moed en veel zin om het seizoen extra mooi te laten eindigen. We gaan ons best doen, niet meer en niet minder, iedere wedstrijd weer!
[Aldus Hans Houbiers]

Scharn JO11-6 – SV Hulsberg JO11-3: 1-4

Zaterdag 13 april stond al een aantal weken met rood omcirkeld in de agenda van de trainers en de kids van de JO11-3! Voor tegenstander Scharn was dit ook de dag van de waarheid, aangezien zij bij een overwinning het kampioenschap binnen konden halen. Aangezien de jongens van Hulsberg ook nog steeds in de race zijn voor hun titelprolongatie was dit op voorhand al een affiche om van te smullen! In de beginfase van de wedstrijd werd duidelijk dat beide ploegen ietsje gespannen waren, maar dat is ook niet meer dan normaal! Scharn leek hier het beste mee om te springen en had in de eerste 10min ook het meeste balbezit, maar echt gevaarlijk werden zij niet. Keeper Jarod heeft maar één keer handelend moeten optreden bij een vrije trap van Scharn, maar deze werd vrij makkelijk tot hoekschop verwerkt! Na zo’n 13min was het raak voor SV Hulsberg! Scott zorgde met een prachtige solo en ’n mooie eindpass ervoor dat Mik mocht aantekenen voor de 0-1. Vanaf dat moment ging Hulsberg ook steeds beter voetballen en kwam Scharn er steeds minder uit! Hierdoor liet de 0-2 ook niet lang op zich wachten. Scott was in de 17e minuut dan ook het eindstation en maakte de 0-2 beheerst af! Na zo’n 20min floot de scheids (iets wat te vroeg) af voor de 1e helft! Maarja… er was niemand die daar over maalde, want Hulsberg stond nu eenmaal verdiend met 0-2 voor! In de rust werd iedereen weer even op scherp gezet en werden de laatste puntjes op de i gezet. In de beginfase van de 2e helft ging Hulsberg brutaal opzoek naar de 0-3 om de wedstrijd in het slot te gooien, maar helaas viel het doelpunt aan de andere kant! Uit een afgeslagen corner kon Scharn na slecht uitverdedigen de 1-2 maken. Hierdoor kwam het geloof terug bij de spelertjes van Scharn en gooiden zij alles op de aanval, maar door goed verdedigen en keeperswerk van Jarod bleef het bij dat ene tegendoelpunt. Doordar Scharn alles en iedereen naar voren stuurde, kwam er steeds meer ruimte voor de aanvallers van Hulsberg. Vlak voor tijd zorgde Scott en Mik dan ook voor de 1-3 en de 1-4, waardoor Scharn het feestje vandaag kon vergeten. Alle kids hebben er vandaag voor gestreden en hebben dan ook verdiend gewonnen. Om het feest helemaal compleet te maken kan komende zaterdag de meer dan verdiende titel binnengehaald worden. De trainers zijn dan ook meer dan trots op de kids en er zijn denk ik weinigen die kunnen zeggen dat ze 2x binnen één seizoen kampioen worden! Op naar Meerssen komende zaterdag!! [Aldus Koen Bronzwaer]

 

SV Hulsberg JO9-1 – Sporting Heerlen JO9-2: 8-2

Geen verslag.

Langeberg JO9-4 – SV Hulsberg JO9-2: 0-…

Het 3de opeenvolgende kampioenschap in de 2de klasse lonkt voor de jongens. Nog 2 obstakels elimineren en de champagne mag ontkurkt worden en de vlag mag volgende week uit! Vandaag een niet te onderschatten tegenstander welk volledig uit dames bestond, “Girlpower”! Meteen na aanvang bleken de dames niet opgewassen tegen de voetbalkrachten van de SVH jongens. Doelpunten vielen er vanuit alle hoeken……. hebben de tel niet bijgehouden want het aantal doelpunten speelde vandaag geen enkele rol. 1ste obstakel geëlimineerd………. Hopelijk kunnen wij as vrijdag het inhaalduel tegen Walram alsnog spelen. Voor de jongens een spannend weekje voor de boeg! Einduitslag 0 – heel erg veel! [Aldus Peter Smeets]

SV Hulsberg JO9-3 – Langeberg JO9-3G: 11-3

Vandaag de wedstrijd tegen langeberg op het menu. En een menu werd het😜om te smullen. De intensieve trainingen beginnen hun vruchten af te werpen. We begonnen met de inmiddels vertrouwde doelman Mathijs in het doel. Heerlijk weertje en een goede start leverde al snel een 2-0 voorsprong op. Maar langeberg liet zich niet imponeren en scoorde snel tegen. Het ging dus niet vanzelf, maar we bleven geconcentreerd en gingen rusten met een 5-3 voorsprong. De trainers in hun nopjes met het vertoonde spel en inzet. Wat een paar maanden leek op een kansloos seizoen is nu een waar genot om te zien hoe we gegroeid zijn op alle vlakken. Met Tren in het doel de tweede helft in. En waar de technische staf dacht dat het niet mooier kon lieten de matadoren ons nog meer genieten. Langeberg werd bij vlagen overlopen en de eindstand werd maar liefst 11-3! Complimenten voor alles en iedereen. Doelpunten werden er gescoord door Jesse 4 Oliver 3 Jorg 2 Mathijs 1 en Finn 1. Al met al een heerlijke ochtend voor iedereen!
[Aldus Dennis Franssen]

SV Hulsberg JO7 – De Ster JO7: 1-0

Geen verslag.