Home Jeugd JEUGD OVERZICHT: SV Hulsberg JO13 wint met dubbele cijfers!

JEUGD OVERZICHT: SV Hulsberg JO13 wint met dubbele cijfers!

1082
0

Bekkerveld JO19-3 – SV Hulsberg JO19-1: afgelast

SV Hulsberg JO17-1 – ST RKASV/Geusselt Sport JO17-1: 2-4

De wedstrijd begon goed voor SVH. Na 7 minuten zette Vince een solo in, passeerde 3 tegenstanders en legde de bal vervolgens prima terug op Dylan, die de 1-0 scoorde. Rkasv scoorde na een half uur de gelijkmaker, maar SVH reageerde meteen: Dylan gaf een mooie steekpass op Jop, die nog een mannetje passeerde en toen beheerst binnenschoot: ruststand 2-1. In de tweede helft speelde Hulsberg slap en ongeinspireerd. De Sjengen hadden het beste van het spel, maar veel aanvallen konden in eerste instantie nog onschadelijk worden gemaakt door laatste man Guido en keeper Jeroen. Uiteindelijk was er geen houden meer aan en werd er door de tegenstander nog 3x gescoord, waardoor de einduitslag 2-4 werd. Tot slot nog een bedankje aan het arbitrale duo Remco Scheenen (scheids) en Jim Coumans (grensrechter) die ervoor zorgden dat de wedstrijd door kon gaan. [Aldus Helmut Bemelmans]

SV Hulsberg JO15-1 – FC Ria JO15-1: 3-3

Zaterdag stond de thuiswedstrijd tegen middenmoter FC Ria JO15-1 op het programma. Deze wedstrijd diende absoluut gewonnen te worden wilden onze Hulsbergse helden nog aanspraak kunnen maken op een kampioenschap in competitie. Vooraf zag je in de warming up al een bepaalde gezapigheid die zich helaas ook doortrok  bij het begin van de wedstrijd. FC Ria liet ons vanaf het beginsignaal alle hoeken van het veld zien en troefde ons op alle fronten af. Inzet en efficiency zorgden ( geholpen door persoonlijke fouten van onze kant) al snel voor een 0-3 achterstand. Gelukkig hielden we op het eind van de eerste helft nog een sprankje hoop nadat een vrij trap van Julian, van grote afstand, in de lange hoek onder de lat verdween. Hierdoor gingen we rusten met een 1-3 stand. Na een donderpreek van Frank en een heuse overstroming in het kleedlokaal door een rondvliegende waterzak, bleken de Hulsbergse mannen dusdanig onder de indruk te zijn dat zij “iets anders gemotiveerd” uit het kleedlokaal kwamen. Hulsberg leek herboren en zeker toen Nick een foutje van de keeper genadeloos afstrafte en een tijdje later op fantastische wijze de 3-3 op het scorebord deed verschijnen zaten we weer helemaal in de wedstrijd. Strijd, inzet, passie en ook nog goed voetbal was wat de toeschouwers te zien kregen. Helaas voor ons slaagden we er niet meer in de drie punten in huis te houden. Moe gestreden verlieten we het veld. Tevreden over het vertoonde spel de tweede helft, teleurgesteld over het verlies van de noodzakelijke 2 punten. Donderdag staat de topper thuis tegen Groene Ster op het programma.

Man of the match; vandaag zonder twijfel Nick
[Aldus John Wolfs]

EHC-Heuts JO13-1 – SV Hulsberg JO13-1: 3-11

Met 1 punt voorsprong op nummer 2 wist ons team wat haar te doen stond. Meteen in de eerste minuut scoort Cain na een doelpoging van Nils de 0-1. Daarna is het Nils zelf die na een voorzet van Owen in de vijfde minuut de verdiende 0-2 scoort. EHC geeft zich niet gewonnen. De goed spelende nr 13 geeft onze verdediging het nakijken: 1-2. Er gebeurt genoeg in het eerste kwart van de wedstrijd. 2 Minuten later vergroot Owen weer de voorsprong: 1-3. Nils probeert het daarna met een hoog afstandschot. Door de stuit vlak voor de keeper rekent iedereen er op dat de bal in de goal verdwijnt, maar de paal weet dat te voorkomen. Owen laat zich deze buitenkans niet ontnemen en schiet de bal alsnog in de touwen: 1-4. Snel daarna scoort EHC de 2-4, en een paar minuten later is het weer de nr 13 die na een passeeractie alleen op het doel afstormt. Cain voorkomt een doelpoging door op de rand van het strafschopgebied aan de noodrem te trekken. Resultaat: penalty en EHC scoort de 3-4 ! Na de spelhervatting kiest SVH weer de aanval. De tegenstander werkt de bal weg, waardoor Nils een hoekschop mag nemen. Owen schiet de bal van kortbij fraai binnen: 3-5. Vlak voor rust scoort Cain de 3-6. In de tweede helft is de spanning verdwenen en volgen er nog 5 Hulsbergse doelpunten.
Renzo, EHC (eigen doelpunt), Owen, Nils en weer Nils bepalen de eindstand op 3-11. Prima pot met de complimenten van de tegenstander! [Aldus Ard Thijssen]

SV Meerssen JO11-2 – SV Hulsberg JO11-2: 0-13

Een super ontvangst door Meerssen. Gaan we van beginnen met prachtig schijnende voorjaarszon. En daar wordt kleine aanval ingezet. 0-1 Vanuit de verdediging de goal in 0-2 en na 4 keer op de keeper te schieten is het raak 0-3 En daar is er een aanval ingezet van uit het midden. 0-4 Een mooie bal in de kruising 0-5. De meiden van Meerssen doen echt mooi verdedigen. Door een super samenspel van Tijn,Jesse en Rick 0-6 Na de rust gaat Hulsberg weer verder op het kunstgras. En dan na een paar minuten gelijk op gaat van beide teams toch scoren door ons team 0-7 nogmaals een hoge bal naar het net 0-8 en weer aanval 0-9 voor deze zonnige dag. En daar is de eerste treffer van Tijn en maakt er 0-10 van. Vanuit corner 0-11 en daar is hij weer 0-12. En daar is weer een prachtig schot van Tiemen 0-13 Hopelijk blijft het teamspirit zo doorgaan tot het einde van dit seizoen. Uitslag 0-13. [Aldus Brigitte Driessen]

Heer JO11-2 – SV Hulsberg JO11-3: 2-12

Vandaag stond de 6e wedstrijd op het programma. Uit naar Heer. Alweer tegen sjenge voetballen. Het houd maar niet op. De wedstrijd begon een beetje moeizaam. Niet zo als we gewend zijn van de jongens. Normaal beginnen ze vanaf het begin signaal flink druk te zetten en staan ze daardoor dan ook snel op voorsprong. Deze keer was het andersom en stonden ze na 5 minuten al op 1-0 achterstand. De slaap zat ze nog in de ogen op de vroege ochtend. De jongens kwamen niet echt in het ritme. Na een enkele goede kansen gemist te hebben kwam dan toch  eindelijk  de gelijkmaker. Een lastige eerste helft. Het liep niet geweldig, de tegenstander was fel en schopte erop los, maar onze jongens zette door en scoorde nummer twee en drie. De tweede helft was veel beter. Er werd weer mooi gevoetbald. De bal liep lekker door het veld. Een goed samenspel en werken als een team werd beloond door het een na het andere doelpunt. De sjenge werden compleet verwoest. 2-12 eindstand. gedaan mannen. Voor mekaar klaarstaan en mekaar wat gunnen. Complimenten. Op naar het kampioenschap. 👍👍. [Aldus Raymond Ackermans]

VV Schaesberg JO9-2 – SV Hulsberg JO9-1: 2-3

Geen verslag.

SV Hulsberg JO7 – Haslou JO7: 1-0

Geen verslag.