Home Jeugd JEUGD OVERZICHT: SV Hulsberg E1 verstevigt koppositie in tweede klasse

JEUGD OVERZICHT: SV Hulsberg E1 verstevigt koppositie in tweede klasse

1530
0

SV Hulsberg B1 – RVU B1: 2-1

Een wedstrijd waarin Hulsberg de betere ploeg was en meer doelpunten had kunnen scoren. Er werd momenten goed gespeeld en gecombineerd doch verzuimd om dit spel vast te houden op de helft van de tegenstander zodat er misschien vaker zou zijn gescoord. Al met al een goeie wedstrijd en drie punten zijn binnen. [Aldus Jack van Donselaar]

Scharn B4 – SV Hulsberg B2: 1-2

SV Hulsberg B2 wint topper tegen mede-koploper Scharn B4 met 1-2! De eerste helft was Scharn de betere ploeg en de ruststand was dan ook 1-0 voor de thuisploeg. Na een goede peptalk in de rust en enkele tactische omzettingen kwam SVH ijzersterk terug. Eerst maakte Tommy de gelijkmaker en Boy scoorde de 1-2 op een assist van Vince. Scharn deed er alles aan om nog gelijk te maken, maar keeper Jeroen wist met enkele reddingen de overwinning veilig te stellen. SVH B2 is nu alleen koploper met nog 3 wedstrijden voor de boeg. [Aldus Helmut Bemelmans]

SV Hulsberg C1 – Keer C1: 3-1

De C1 kreeg afgelopen weekend Keer C1 op bezoek. Vanaf de aftrap werd meteen druk gezet en dat resulteerde in de 1e minuut in een voorsprong van 1-0. Keer was de weg kwijt en onze jongens lieten zich van hun beste kant zien. Bij de 2-0 liet de keeper de bal tussen zijn handschoenen glijden. Wij kwamen geen enkel moment in gevaar. Hwt werd wel nog even spannend toen Keer 5 minuten voor tijd de 2-1 scoorde. Dit was echter van korte duur, want 2 minuten later werd de eindstand van 3-1 bereikt. Een prima prestatie van onze jongens met goed voetbal! [Aldus Ronald Slijpen]

Scharn D2 – SV Hulsberg D1: 1-0

Dit is een van die wedstrijden waar weinig over te vertellen valt. Gelijkopgaande wedstrijd met kansen aan beide zijden. Door een uitstekend keepende Imre kunnen wij met 0-0 gaan rusten. Door een onoplettendheid bij een corner van Scharn weten zij de 1-0 te scoren.  Wij kunnen vandaag geen vuist maken. Misschien komt dit door het voorjaar. Volgende week nieuwe ronden nieuwe kansen.  [Aldus Ben Hogenboom]

SV Hulsberg D2 – RKHSV D2: 6-2

Na een snelle 3-0 voorsprong komt de tegenstander voor rust nog terug tot 3-2.
Na rust niet echt meer in de problemen gekomen en door een paar snelle uitbraken de 4-2,5-2 en de 6-2 als eindstand. [Aldus Roy van Wersch]

SV Hulsberg E1 – SC Jekerdal E2: 10-1

Wij noteren 30 seconden als Timo de 1-0 scoort! Een droomstart voor de E1 het overklast Jekerdal helemaal. De bal gaat goed rond en via een scrimmage is het Yves die de 2-0 binnen tikt. Een goeie bal van Timo over de hele verdediging word door Yves knap over de keeper getild, 3-0. Nick maakt een schitterde aanval subtiel af en tikt de 4-0 binnen.
Rick scoort vlak voor rust de 5-0. Even wordt Jordy afgeleid door papa Ruud en zowaar mag Jekerdal de 5-1 aantekenen.
Na rust is het Rick die Jekerdal in rouw dompelt met nogmaals 2 doelpunten een ware hattrick voor Rick zeker het laatste doelpunt sloeg hard binnen via de onderkant lat!
Een vrije trap van Nick komt via de paal op het hoofd van Stijn en hij kopt knap de 8-1 binnen. Tijn onderschept de bal en stormt op de keeper af en scoort in de lange hoek de 9-1. Yves zorgt tot slot voor de dubbele cijfers hij maakt de 10-1.
Alleen Sil weet niet het net te vinden hij zorgt er wel voor dat de beste man van jekerdal wordt uitgeschakeld. Door het verlies van Partij/RKVVM verstevigt de E1 de koppositie in de tweede klasse. [Aldus Roland Leunissen]

RKHSV E3 – SV Hulsberg E2: 0-1

Zaterdag ochtend na een weekje rust, is het weer voetballen in Maastricht. RKHSV tegen SV Hulsberg. De eerste goal vanuit een corner door Sem, 0-1. Eerste helft heeft Hulsberg genoeg kansen. In de tweede helft heeft RKHSV de overhand, Hulsberg moet wakker blijven. Tot de laatste minuut bleef het spannend, Maastricht gooide alles in de strijd.
Hulsberg kroop de oog van de naald. Maar de overwinning binnen gehaald. [Aldus Jean-Paul Vrencken]

Geusselt Sport F1 – SV Hulsberg F2: 6-2

Geen verslag ontvangen.

SV Hulsberg F3 – RKASV F3: 6-3

Vandaag de eerste echte krachtmeting voor de jongens van de F3. De eerdere competitieduels werden relatief eenvoudig gewonnen maar vandaag kwamen de sub-toppers uit Amby op bezoek. Het in grote getale aanwezige publiek werd op een spannende wedstrijd getrakteerd. Het spel ging op en neer. De keepers werden aan beide zijden regelmatig op de proef gesteld. Ruststand 2-1. Zelfde spelbeeld in de 2de helft. Spanning alom. Na 2 nette doelpunten van SVH leek de wedstrijd met 4-1 gespeeld maar de spanning keerde terug tot 4-3.
Nadat Amby alle risico nam om op gelijke hoogte te komen maakten de geel-roden nog 2 doelpunten.
Een vermakelijke, sportieve en succesvolle ochtend voor de tot nog toe ongeslagen F3. Hiermee is de koppositie wederom verstevigd. [Aldus Peter Smeets]

SV Hulsberg mini-F – RVU mini-F: 3-15

Zaterdag stond de thuiswedstrijd tegen RVU mini-f op de planning. Met de boodschap dat we vorige keer een off-day hadden werd er na goede trainingsarbeid de wedstrijd gestart. We begonnen heel goed en eindelijk speelden we een goede pot. Plezier en passie voerden de boventoon en ook het goede weer deed een duit in het zakje. Rust stonden we 3-3 tegen een aardige tegenstander. Maar zoals elke week deden we weer een nieuwe ervaring op….. De wedstrijd met de 2 gezichten. Na rust waren de matadoren niet meer met voetballen bezig. Met een uiteindelijke uitslag van 3-15. Weer een les geleerd, het komt niet vanzelf! Dank aan Mathijs Jules en Seltn. Woensdag gaan we weer hervatten met de straftrainingen😁 heel positief is dat we weer 3 nieuwe toekomstige sterspelers erbij krijgen, en onze eerste vrouwelijke ster👍. [Aldus Dennis Franssen]