Home Jeugd JEUGD OVERZICHT: JO19 wint van koploper RKHSV!

JEUGD OVERZICHT: JO19 wint van koploper RKHSV!

963
0

SV Hulsberg JO19-1 – RKHSV JO19-1: 2-1

Na de hopeloze start van het Voorjaarsseizoen voor de A1, werd vandaag de wereld op zijn kop gezet.
Een wonder gebeurde, Hulsberg A1 won nog geen wedstrijd dit seizoen maar vandaag….
Thuis tegen de koploper: Heugem, sjengen, altijd een lastige opgave voor ons team.
De wedstrijd starte met een team waarvan het gros naar het eindgala van Sintermeerten was gegaan.
Dat betekende dus zjwoare köpkes en sjeale kal. De Warming-up Waardeloos! ook ikzelf maakte deel uit van dit stel.
Toch werd aan de wedstrijd begonnen met moed, we hadden niks te verliezen dus waarom niet!
De Matadoren speelden een felle en moedige eerste helft waarin beide ploegen kansen hadden om op voorsprong te komen.
Hulsberg speelde het alom bekende samenspel van Jack Donselaar, wat tot een mooie partij leidde.
Heugem kwam helaas op voorsprong in de laatste minuut van de 1e helft.
Een frommelgoal uit een corner was het waar door de spits van Heugem tevens hands werd gemaakt.
Dit was niet te zien voor scheidsrechter Jim dus hadden we gewoon dikke pech.
Aan de limonade in de rust werd door de trainers met bewondering sproken over ons samenspel.
We werden alleen maar gemotiveerder om het onderste uit de kan te halen.
Het begin van de tweede helft was een kopie van de eerste.
Kansen voor beide ploegen.
Heugem was af en toe gevaarlijk, maar Hulsberg verdedigde ijzersterk.
Vooral Roel was als voorstopper meesterlijk, zijn opbouw was het begin van iets moois…
Hulsberg werd beter. We hadden Heugem in de tesj.
Eindelijk kwam de bevrijdende 1-1 op het scorebord.
Na een charge van Heugem op randje de zestien, legde Brent de bal neer.
De bal werd precies in de rechteronderhoek geschoten 1-1!!!
Hulsberg kreeg de overtuiging om te winnen.
Achterin werd niks weggegeven en het middenveld werkte net zo hard om de aanvallers te bedienen.
Een paar minuten na de 1-1, opnieuw een overtreding tegen Heugem.
Brent legde opnieuw aan, weer lag de bal op de zestien.
En ja het gebeurt ongeveer een zelfde vrije trap als de eerste, word met overtuiging weer in de linkeronderhoek geschoten.
2-1!!!
Hulsberg blijft strijden en houd de boel potdicht.
Meermalen komt Heugem erdoorheen maar door een ontzettend goede organisatie van de verdediging, komen de sjengen telkens in buitenspelpositie terecht.
Ook krijgen ze meerdere kansen uit dode spelsituaties, maar ook die worden gekeerd door Finn of worden onderschept door de achterhoede.
Het was al met al een prachtige wedstrijd.
Hulsberg A1 wint voor de eerste keer dit seizoen en ook nog van de koploper!!!
Wat een prestatie!! Die gelbe Wand ist wieder zurück!
De 2-1 overwinning werd gevierd met een hoop gele rakkers in de kantine.
Hopelijk leidt deze winst tot meerdere overwinningen in dit seizoen.
Man of the match: Brent Gerits, door zijn twee doelpunten wonnen we, tevens was hij de gevaarlijkste man aan onze kant door zijn abnormale snelheid.

En als laatste nog een pluim voor Idrissa Keita onze ruwe diamant uit Mali.
Die negentig minuten speelde als rechtshalf en zijn mannetje geen moment uit het oog verloor. [Aldus Louis Felix]

Caesar JO17-2 – SV Hulsberg JO17-1: 0-3

SV Hulsberg JO-17 wint uit tegen hekkesluiter Caesar met 0-3. SVH had een sterke start en scoorde al na 6 minuten de 0-1. Een slim steekpassje van Vince werd door Jop binnengeschoten vanuit een moeilijke hoek. Vervolgens had Caesar JO-17 2 lange tijd een veldoverwicht, maar de verdedigers Wouter, Guido, Levi, Sten (en na de rust) Hjalmar en Martijn gaven geen enkele kans weg, waardoor Caesar alleen uit standaardsituaties gevaarlijk kon worden. In de 2e helft floot de scheidsrechter in het voordeel van de thuisclub. Dit ging de spelers en trainers van Caesar nog niet ver genoeg en zij maakten verbaal steeds meer ophef richting de leidsman. Uiteindelijk leidde dit tot een gele kaart en tijdstraf voor Caesar. SVH snapte dat het tijd was om toe te slaan en scoorde nog 2x. Eerst maakte Vince een knappe solo en schoot de bal beheerst langs de keeper. Tot slot lanceerde Sten met een steekpass Onno, die de keeper met  buitenkantje rechts volstrekt kansloos liet zijn. Eindstand: 0-3 overwinning. [Aldus Helmut Bemelmans]

SVM JO15-1 – SV Hulsberg JO15-1: 2-1

Geen verslag.

SV Hulsberg JO15-2 – SV Meerssen JO15-2: 3-3

Geen verslag.

SV Hulsberg JO11-2 – De Ster JO11-4: 7-2

Met keeper Youp in de goal gaan we starten. De eerste vrije trap tegen. En de eerste minuten gaat de bal naar beide teams heen en weer. En daar is hij dan de eerste treffer. En nogmaals een goal 2-0 En daarna 3-0 Helaas de bal aan de verkeerde kant 3-1 maar de strijd gaat verder. En daar kwam uit de vrije trap een mooi schot naar de keeper deze liet de bal los en daar soort Jesse 4-1 In de rust komt de zon te voorschijn. De tweede helft gaat beginnen. Het blijft spannend want het balbezit blijft 50/50. Door een prachtige voorzet van Rick komt de vijfde goal 5-1 Drie keer is scheepsrecht voor onze Elise, ze maakt een fijne 6-1 Hulsberg blijft positief en maakt 7-1 De ster scoort met een mooie bal 7-2 en nogmaals komt hun bal tegen de lat. Het was een leuke wedstrijd waarbij iedereen mooi heeft samengespeeld, welverdiend gewonnen. Op weg naar de titel….
Weer drie punten binnen! [Aldus Guido Steinbusch]

SV Hulsberg JO9-1 – Groene Ster JO9-2: 5-6

Geen verslag.

SV Hulsberg JO9-2 – UOW’02 JO9-3: 1-0

Geen verslag.

FC Kerkrade West JO9-9 – SV Hulsberg JO9-3: 2-9

Met 6 matadoren vertrokken we in alle vroegte naar Kerkrade. De tegenstander was zo sportief om 6 tegen 6 te spelen.  Met de jarige jayden 🎉🎉 in het midden kregen we In de eerste helft we 2 doelpunten tegen maar konden dit weer door een ijzersterk schot van Manu en een goal uit een corner van Oliver rechtzetten. Rust 2-2. In de rust de mannen aangegeven dat ze sterk bezig waren en in de 2e helft zo moesten doorgaan. Echter in de 2e helft merkten we al gauw dat de pijp bij onze mannen leeg was en werd door Kerkrade, die nog een aantal frisse krachten konden laten invallen, nog 7 keer gescoord, waardoor de eindstand 2-9 was. Ondanks de nederlaag hebben de mannen gestreden voor wat ze waard waren. Hiervoor een groot compliment 👍. Nu 2 weken genieten van een welverdiende vakantie en vervolgens op naar de laatste 2 competitiewedstrijden.
[Aldus Roger Voncken]