Home Jeugd JEUGD OVERZICHT: JO9-3 wint overtuigend van FC Hoensbroek!

JEUGD OVERZICHT: JO9-3 wint overtuigend van FC Hoensbroek!

938
0

ST Voerendaal/RKSVB JO19-2 – SV Hulsberg JO19-1: 4-2

Geen verslag.

SV Hulsberg JO17-1 – Spaubeek JO17-1: 4-7

SV Hulsberg JO-17 verliest eervol van koploper Spaubeek na ijzersterke come-back: beide ploegen hadden tot vandaag al hun competitiewedstrijden gewonnen, dus het ging vandaag om de koppositie in de 2e klasse. Het eerste half uur was voor Spaubeek dat mede door foutjes van de SVH-verdediging uitliep naar 0-4. Gelukkig kon Jop nog voor rust iets terugdoen door een directe vrije trap fantastisch in de verre kruising te schieten, waardoor de ruststand 1-4 was. Na een donderspeech in de rust kwam SVH ijzersterk uit het kleedlokaal en scoorde meteen via Vince de 2-4. Ook de 2-5 kon SVH niet meer tegenhouden en door 2 doelpunten van Jop kwamen de geel-roden met nog 15 minuten te spelen terug tot 4-5. Door de aanvalsdrift van Hulsberg ontstond er veel ruimte, waardoor Spaubeek nog 2x op de counter wist te scoren en de eindstand op 4-7 bracht. Na afloop was er geen enkele toeschouwer die aangaf dat hij zich verveeld had.
[Aldus Helmut Bemelmans]

SCG JO15-2 – SV Hulsberg JO15-2: 3-1

Geen verslag.

RKUVC JO13-1 – SV Hulsberg JO13-1: 2-7

Vanmorgen (het was vroeg in de morgen) reisde onze JO13-1 af naar Ulestraten voor haar vijfde competitiewedstrijd van het seizoen.  Doel van vandaag was, naast het pakken van drie punten, fel van start te gaan en dominant te spelen.  De eerste fase van de vorige wedstrijden was niet voor SVH. We moesten blijkbaar eerst een tegengoal incasseren voordat het team echt bij de les was. Vandaag liep het anders. Sem zette het team na 3 minuten op voorsprong (voorzet van Renzo). Daarna bleef SVH de bovenliggende partij. Met Stijn, als betrouwbare regisseur van de achterhoede en met Janou als dominante, beweeglijke mid-mid, werden de toeschouwers een mooie pot voorgeschoteld. Via Nils (voorzet Owen) en Janou (pass Nils) loopt SVH uit naar een 0-3 ruststand. Na de rust pakken we de draad meteen goed op met een snel doelpunt van Owen (voorzet Dani). De 0-5 van Owen en de 0-6 van Cain geven daarna hoop op meer.  Maar ook Ulestraten snakt naar een doelpunt: 1-6. En na de derde goal van Owen scoort de tegenstander haar tweede goal van deze wedstrijd. Met de 2-7 eindstand is de JO13-1 ook na dit weekend de trotse koploper. Maar er volgen nog 4 wedstrijden tegen de nummers 3, 4, 5 en 6 van de poule! [Aldus Ard Thijssen]

SV Hulsberg JO11-1 – ST RKVVM/Sibbe JO11-1: 3-1

Vandaag een tegenstander die nog geen punten heeft gemorst. En hulsberg wat eindelijk weet hoe je punten moet pakken. We beginnen sterk en met overtuiging aan de eerste minuten toch zijn het de gasten wat op een 0-1 voorsprong komen. Svh recht de rug en komt snel met een antwoord het is een goeie aanval wat heerlijk word afgemaakt door Joep die eigenlijk op de Jo11-3 speelt maar vandaag volgens afspraak ons komt versterken. Nou Joep dat mag je vaker komen doen! 1-1 Hulsberg ruikt bloed en drukt door creëert vele kansen maar het is de goalie van de rood witten wat steeds de bal weet te keren. Stijn is weer eens de ouderwetse stofzuiger op het middenveld. Svh scoort, en wel op een schitterende manier. Een afgeslagen aanval word weg gewerkt en komt voor de voeten van Sil hij bedenkt zich niet en schiet van eigen helft de bal over de keeper in de kruising! BAM 2-1. De geel roden drukken door en merken dat het combinatie elftal klaar is geslacht te worden. Op wilskracht komt Yves op de achterlijn er langs zet hard voor en nog voor dat Nick kan binnen tikken word in eigendoel verwerkt 3-1! Dit is tevens de ruststand. De tweede helft is net zo spannend als de eerste nu is de tegenstander die vele kansen onbenut laat. Jordy is man of de match met zijn reflexen en katachtige reddingen houd hij hulsberg overeind. Svh krijgt nog enkele dikke kansen maar laten ze helaas ook onbenut. Als team trekken ze de overwinning naar zich toe. Het harde werken achterin van Daniël,Tijn en Timo word beloond. Mooie 3-1 overwinning op een stugge tegenstander. [Aldus Roland Leunissen]

Spaubeek JO11-1G – SV Hulsberg JO11-2: 1-1

De nr 1 Hulsberg tegen de nr 2 op de lijst. De verwachtingen zijn van beide teams hoog. Er zal en moet gewonnen worden. De trainersstaf heeft de spelers op scherp gezet, maar dit was niet helemaal terug te zien in het spel. De tegenstander was feller dan de vorige wedstrijden en dat was dus aanpoten voor alle spelers. In de eerste helft valt dan toch de 0-1 voor Hulsberg uit de counter. Via Tiemen die net mist…. Elise kan dan toch nog net de bal achter de keeper van Spaubeek  krijgen. Dan moet gezegd dat Spaubeek beter is dan SVH…maar zij benutten hun kansen niet… onze verdediging heeft het lastig maar Juul Victor en Max werken hard, het spel is fel en dat levert enkele blessures op zodat wisselen vaker gebeurt dan gepland. Tweede helft het zelfde beeld… Kelsey houd de nodige moeilijke ballen tegen…. maar spaubeek kon haar toch met een hard schot een keer passeren waardoor 1-1. De laatste minuten was het billen knijpen. Eindstand 1-1 en nog steeds met 2 punten voorsprong aan kop. De mannen en vrouwen hebben zich allemaal goed geweerd. Weer een ervaring rijker. [Aldus Guido Steinbusch]

ST Berg’28/Vilt JO11-3 – SV Hulsberg JO11-3: 2-7

Geen verslag.

SV Hulsberg JO9-1 – Born JO9-1: 4-2

Geen verslag.

SV Hulsberg JO9-3 – FC Hoensbroek JO9-3: 6-2

Vandaag de thuiswedstrijd tegen fc Hoensbroek. Gezien hun resultaten leek dit een team waar we leuk tegen konden spelen, zij hadden 1x gewonnen en wij nog puntloos. We gingen het veld op met Mathijs in het doel, Jesse die ziekjes was op de bank. Eindelijk een tegenstander die ook net mini-f afwas. Het plezier was ook helemaal terug, de tegenstander werd overrompeld en al snel was het 5-0. Rust. Euforie nu temperen, trainersvak is enorm variabel😜met Jorg in het doel de tweede helft in. En zoals verwacht kakten we in en lieten we fc Hoensbroek ook nog 2 keer scoren, het besef was wel weer terug en we sloten de pot af met een doelpunt en lieten zo het scorebord op 6-2 staan. De pingels werden ook vakkundig binnen geschoten en boekten wij onze eerste 3-Punter! Doelpunten werden er gescoord door Jérôme 3x Oliver 2x en Tren 1x als trainers zijn we ontzettend trots op de mannen. Een flinke opsteker voor ons zelfvertrouwen en spelplezier en complimenten voor de sportieve gasten. Volgende week de inhaler tegen bsv/Limburgia. [Aldus Dennis Franssen]